RooArt

Zažitý anglický výraz pro živou stravu "Raw", foneticky "ró", neboli jeho zápis bez diakritiky "Roo", ve spojení s uměním, které pro nás samotná výroba a dokončení je, tedy "Art". Dohromady RooArt. Spojení benefitů živé stravy, lahodných chutí a krásného vzhledu. Tím vším pro Vás chceme být. Tohle Vám chci dát.

Raw strava

Naše výrobky jsou nejen "živé", ale také 100% bez lepku a bez laktózy. Neobsahují žádné živočišné produkty, jsou tedy i Vegan. Při přípravě našich výrobků nebyla překročena teplota vyšší, než 42,5°C. Potraviny si tak zachovávají přirozenou strukturu vitamínů a živin, rovnováhu mezi nimi a obsahují také původní enzymy potřebné pro jejich trávení. Žádná chemie, žádné průmyslové zpracování :).

Fresh Bary

Pořádáme občerstvení na přání, sladké i slané bary a rauty, prodejní koutky a stánky u jakýchkoli příležitostí nebo dle Vašich požadavků a nároků, kde díky klientele nebo její části, potřebujete zabezpečit bezlepkové nebo bezlaktózové složení, či například z morálních hledisek veganskou, vegetariánskou nebo vitariánskou stravu, anebo jen výtečné jídlo.

RAW dorty

Kromě klasických raw dortů si u nás můžete objednat i raw dorty ke zvláštním příležitostem. Jejich výzdobu přizpůsobíme Vašim přáním. Nejčastěji vyrábíme dorty k narozeninám, s číslovkami nebo textem, firemní či klubové dorty, dětské dorty a další.

Tip pro Vás

Nevíte, co stojí za Vaší únavou či nedostatkem energie? Hledáte inspiraci se stručnými radami, ale i názornými a velmi chutnými recepty? Kniha Zdravou stravou proti únavě, od Zuzky Švédové, Vám může může doslova změnit život ;). Anebo potěšit Vaše blízké v nadcházejícím období Vánoc. Knihu pořídíte ve většině knihkupectví.

Objednat přes FB můžete zde

O nás

Dělat s radostí to, co mám rád. Osvobodit se a stát se nezávislým, vyrábět vlastníma rukama. Tvořit! Nabídnout to, co přineslo profit mně samotnému, co dělám s láskou a co má potenciál poskytnout užitek i ostatním. Moct se ve svém životě ohlédnout a vidět alespoň jednu spokojenou tvář. Dovolit si říct: "Ano, tohle mělo smysl.".

Tyto myšlenky, spolu se shodou šťastných okolností na mé cestě za vlastním zdravím, nakonec vykrystalizovaly v mé rozhodnutí vyrábět RAW dorty. Tímto produktem mohu svým zákazníkům poskytnout vše to, co jsem jinde sám marně hledal. Nabídnout kvalitní produkt, pouze a jen přírodní, bez jakékoli dodatečné tepelné nebo chemické úpravy, který má přínos pro zdraví a současně velmi dobře chutná a krásně vypadá.

Tyto tři parametry jsou zastoupeny v názvu značky, kterou Vám představuji.

RooArt

Zažitý anglický výraz pro živou stravu "Raw", foneticky "ró", neboli jeho zápis bez diakritiky "Roo", ve spojení s uměním, které pro nás samotná výroba a dokončení je, tedy "Art". Dohromady RooArt. Spojení benefitů živé stravy, lahodných chutí a krásného vzhledu. Tím vším jsou naše výrobky specifické.

Našim zákazníkům prostřednictvím našich RAW dortů nabízíme zdraví v té nejchutnější a nejpřitažlivější podobě.

Přínosy živé stravy jsou neoddiskutovatelné. Naše dorty jsou bez výjimky přirozeně bezlepkové, bez živočišných produktů, bez laktózy, bez přidaného cukrubez jakýchkoli chemických příměsí. Veškeré dorty jsou pouze z rostlinných produktů. S trochou nadsázky by se dalo říci, že nejsou vyrobeny z ničeho, co byste nemohli nalézt na své zahrádce. Naše dorty oslovují nejen klientelu, která dbá na zdravý životní styl, sportovce, osoby s alergiemi nebo intolerancí na určitý druh potravin, vegany a vegetariány, ale také milovníky cukrovinek, kteří při střídmé konzumací našich lahodných dortů nemusí mít strach o svou linii.

Věříme, že naše produkty dokáží oslovit i Vás :).

S láskou Váš Jirka, RooArt